30 urodziny Kraker Trailers - 3000 euro zwrotu

Szanowny Państwo,

2019r. to dla Kraker Trailers rok o ogromnym znaczeniu. Firma została założona 125 lat temu w Axel w Zelandii, a w produkcji naczepy z przesuwną podłogą firma specjalizuje się od 30 lat. W 2016 roku Kraker Trailers wprowadziła model K-Force, naczepę, w której najbardziej obciążone połączenia spawalnicze zostały zastąpione połączeniami śrubowymi. Model ten jest uważany obecnie za nowy standard branży transportowej. Dzięki akcji zwrotu gotówki w wysokości €3.000- za naczepę, zakup modelu K-Force produkowanego przez firmę Kraker staje się bardzo atrakcyjny.

Limited Edition jest dostępna do końca 2019 roku Z okazji 125 rocznicy działalności firmy Kraker Trailers i 30-lecia produkcji naczep Kraker z przesuwaną podłogą, oferujemy K-Force Limited Edition. Edycja limitowana K-Force Limited Edition jest związana z wyjątkową promocją zwrotu gotówki: przy zamówieniu i zakupie przyczepy objętej promocją w 2019 r. oferujemy zwrot gotówki w wysokości 3000 €. Przyczepa Limited Edition może zostać wyposażona w szereg opcji. Firma Kraker Trailers udostępniła ograniczoną liczbę przyczep Limited Edition na kraj. Promocja rozpoczęła się 9 września i będzie trwała do 31 grudnia 2019 r. Więcej informacji na temat niniejszej promocji i warunków akcji można uzyskać u dealera Kraker.

K-Force, lekka i solidna naczepa Firma Kraker Trailers szukała optymalnej równowagi pomiędzy masą a wytrzymałością naczepy i znalazła ją w modelu K-Force, w naczepie Kraker z przesuwaną podłogą o przykręcanym podwoziu i przykręcanym nadwoziu. K-Force to nie tylko najlżejsza naczepa z przesuwaną podłogą, ale także najmocniejsza. Zbalansowane połączenie stali i aluminium zapewniają znaczną oszczędność masy w porównaniu do naczepy standardowej. Ciężar K-Force wynosi około 7 ton, w zależności od opcji wykonania. Modułowy proces produkcji jest w dużej mierze zautomatyzowany, co gwarantuje wysoką i stałą jakość. Modułowa metoda budowy umożliwia natryskiwanie elementów przeznaczonych do montażu w całkowicie zautomatyzowanej i zintegrowanej z fabryką linii natryskowej. 41 belek poprzecznych umieszczonych w konstrukcji podłogi zapewnia optymalne wsparcie oraz wytrzymałość podłogi i ścian bocznych. Wzmocnienie rogów górnych daje naczepie optymalną sztywność.