Kraker K-Force Waste: po prostu nie ma nic twardszego

Czy potrzebujesz prawdziwej siły?

Kraker K-Force Waste: po prostu nie ma nic twardszego.

W Kraker Trailers dokłada się wszelkich starań, aby opracować naczepy, które są płynnie dopasowane do wymagań transportowych klienta, a jednocześnie są tak lekkie, jak to tylko możliwe, bez poświęcania wytrzymałości lub jakości. K-Force Waste jest tego idealnym przykładem.

Kraker opracował w przeszłości naczepę specjalnie skonstruowaną dla sektora odpadów, która została opracowana zgodnie z zasadą K-Force. Oznacza to, że spawy o dużej wytrzymałości zostały zastąpione połączeniami śrubowymi, co umożliwia również Kraker Trailers stosowanie połączenia aluminium i stali. Pozwala to na optymalny rozkład objętości i masy.

Pierwszy K-Force Waste został sprzedany użytkownikowi końcowemu przez naszego francuskiego dealera Delta Trailers. Ta naczepa jest wyposażona w dwuczęściowy dach ekologiczny i hydrauliczną tylną klapę. Te rzeczy sprawiają, że praca z K-Force Waste jest bezpieczna i łatwa, ponieważ nie ma już potrzeby wchodzenia na platformę. Dach otwiera się i zamyka w pełni automatycznie po naciśnięciu przycisku. To samo dotyczy tylnej klapy. Szereg opcji jest dostępnych na żądanie.

K-Force Waste jest również objęty wyjątkową i charakterystyczną 5-letnią gwarancją na lakier i konstrukcję.